Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Leczenie nadżerki środkiem Albothyl

Strona Albothyl

Albothyl

Dodano: 10.06.2014

Kobiecy układ rozrodczy potrafi sprawić wiele problemów, jeśli nie będzie pielęgnowany. Według statystyk ginekologów, nieomal 80% kobiet chorowało albo choruje na nadżerki czy zapalenie pochwy. Wiele z nich ignoruje objawy, takie jak upławy albo zbyt płynny śluz. Tymczasem zastosowanie Albothylu, globulek dopochwowych na choroby intymne kobiet, pozwala zniwelować znaczną ilość problemów. Polikrezulen zawarty w Albothylu złuszcza nabłonek pochwy, dzięki czemu schorzenie zostanie wydalone z organizmu.

Nadżerka

Co czwarta kobieta miała lub ma nadżerkę. Przyczyn powstawania tej choroby jest wiele – są to najczęściej urazy mechaniczne albo zapalenia pochwy – bakteryjne i grzybicze. Najbardziej narażone na powstanie nadżerki są młode kobiety w wieku od 25-35 lat, które są aktywne seksualnie, stosujące antykoncepcję hormonalną.

Jeśli jednak zauważysz jakiekolwiek niepokojące objawy stanu zapalnego okolic intymnych, nie czekaj – natychmiast udaj się do lekarza. Nieleczona nadżerka może być przyczyną raka szyjki macicy.

W stanach zapalnych – na które są narażone wszystkie kobiety – należy działać natychmiast. Dlatego warto mieć w swojej domowej apteczce skuteczny lek dostępny bez recepty. Takim bezpiecznym i skutecznym preparatem jest Albothyl. Są to globulki dopochwowe opatentowane przez firmę Takeda. Globulki Albothylu leczą zapalenie pochwy – działają bakterio i grzybobójczo na chorobotwórcze drobnoustroje, mają też działanie pozytywne na środowisko pochwy, gdyż je zakwaszają.

Albothyl jest polecany przez lekarzy ginekologów jako skuteczny preparat w walce ze stanami zapalnymi układu płciowo-moczowego kobiety.

Podobne firmy

Strona ProClinic Dental

ProClinic Dental

Dodano: 07.07.2016
Przywracamy idealny kształt zębów i rozwiązujemy większość problemów stomatologicznych w bardzo bezpiecznej, merytorycznej atmosferze. Działalność prowadzimy we Wrocławiu. Leczymy...
Strona Benzacne

Benzacne

Dodano: 07.08.2015
Żel Benzacne jest żelem, który warto zakupić wówczas, kiedy komuś zależy na zachowaniu dobrego stanu cery, jeśli tylko osoba taka zmaga się z trądzikiem pospolitym. Jest to preparat, który...
Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 29.05.2014

Gdzie przeważnie kupujesz kosmetyki? Poprzez internet? Może warto w takim razie zajrzeć na stronę, na której możesz kupić wszystko, co Cię interesuje, zapłacić mniej i czekać tylko na...

Strona Dentway

Dentway

Dodano: 24.06.2014
Oferujemy profesjonalne i skuteczne produkty do wybielania zębów, ponieważ jesteśmy specjalistami zajmującymi się wybielaniem. W naszej firmie nie tylko znajdziesz pasty i paski wybielające,...

Dlaczego witamina D jest tak ważna dla zdrowia

Większość witamin i mikroelementów niezbędnych dla organizmu człowieka można dostarczyć wraz z pożywieniem. Wyjątkiem jest witamina D, która tak naprawdę jest substancją o funkcjach hormonu i powstaje w skórze pod wpływem działania promieni słonecznych.

więcej

Trądzik pospolity

Trądzik pospolity to dość powszechna choroba. Dotyka niemal co drugiego nastolatka oraz co piątą osobę, która jest po trzydziestce.

więcej

Nowoczesne sposoby na redukcję tłuszczu poprzez kriolipolizę coraz chętniej wybierane przez Polki

Odchudzanie się to w dzisiejszych czasach nic nadzwyczajnego. Wręcz przeciwnie, wyjątkiem są osoby, które zadowolone są ze swojego wyglądu i wcale nie marzą o zrzuceniu zbędnych kilogramów, ciesząc się szczupłą sylwetką i dobrą kondycją.

więcej

Skuteczność zabiegu laserowego usuwania rozstępów

Rozstępy to krępujący problem wielu kobiet - ich powstawanie nie jest tylko skutkiem ciąży, podczas, której nasze ciało zupełnie się zmienia. Rozstępy są również wynikiem posiadania "kobiecych kształtów" - pełniejszych ud, czy też większych pośladków. Ponadto, rozstępy mogą...

więcej